Home गीत पानको मिस्सी र हुकुमको चौकाले गायक भागिरथ चलाउने र गायिका सुनिता अधिकारी...

पानको मिस्सी र हुकुमको चौकाले गायक भागिरथ चलाउने र गायिका सुनिता अधिकारी माया जालमा पार्यो हेर्नुस्

414
0
SHARE

रेमो याज रैन
मलेशिया
नेपाली लोक संगीत् क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल गायक भागिरथ चलाउने र गायिका सुनिता अधिकारीको सुमधुर आवाजमा सुनिता अधिकारीको यति नै मार्मिक लोकदोहोरी “गीत”पानको मिस्सी”बजारमा आएको छ।गीतमा लय तथा शब्द सृजना भने शिब हमालले गरेका छन भने यस “गित” पानको मिस्सि आज बाट।तिर्सना म्यूजिक प्रा:लि बाट बजारमा सर्बजनिक गरेको उक्त गीतमा सुनिता अधिकारी र रामजी खाडको अभिनय देख्न सकिन्छ भने प्रकाश भट्टको निर्देशन रहेको छ भने छायांकन राजेश घिमिरेले गरेका हुन सम्पादन बिष्णु शर्माले गरेका छन।
: भिडियो हेर्नुहोस:

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here